University of Auckland

Yeni Zelanda dil okulları kapsamında yurtdışında dil eğitimi veren University of Auckland – English Language Academy ( ELA ) ‘da Genel İngilizce’den İş İnglizcesine ve sınavlara hazırlık kurslarına kadar bir çok alanda dil eğitimi alabilirsiniz. ELA, Auckland Üniversitesi kampüsünde eğitim verir ve fiziki yapısı öğrencilerin konforunu ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak dizayn edilmiştir. Sadece yurtdışı dil okulları kapsamında değil yurtdışında üniversite okumak isteyen ancak temel ders bilgileri ve dil bilgileri yetersiz olan öğrencilerin katıldığı Foundation programları alanında da eğitimler verilir. ELA ile Auckland Üniversitesi’nin modern kampüsünde eğitim almanın tadına varacaksınız.

Neden ELA Yeni Zelanda Dil Okulları?

Kurs Çeşitleri : ELA sadece yurtdışında genel İngilizce eğitimi alanında hizmet vermeyip IELTS ve TOEFL hazırlık kursları, yurtdışında üniversite ve lise eğitimi almak isteyenler için hazırlık yılı ( foundation ) programları, Akademik İngilizce kursları, Pathway Programları ve TOEIC gibi farklı alanlarda da eğitim verene dünya çapında bir kurumdur.

Sınav Hazırlık Kursları : Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli kurumlara başvuru için adayların İngilizce seviyelerini belirlemek için yapılan iki ana sınav Ielts ve Teofl sınavlarıdır. Yeni Zelanda’da Ielts hazırlık eğitimi almak isteyenler için ELA en çok tercih edilen merkezdir.

Eğitim Kalitesi : ELA eğitmenlerini seçerken dil eğitimi alanında özel sertifikaları ve belgeleri olmasına çok özen gösterir. Belirli sertifikaları olmayan eğitmenleri hiçbir surette işe almaz. Deneyimli kadrosu başarısının sırrıdır.

Modern The University of Auckland Kampüsü : ELA, Auckland Üniversitesi’nin modern kampüsünde Yeni Zelanda’da dil okulu eğitimi almak isteyen öğrencilere hizmet vermektedir. Bu kampüs öğrencilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir.

Az Kişilik Sınıflar : Öğrencilerin derslere katılımlarının daha çok olması ve eğitmenlerin onlara daha fazla vakit ayırabilmesi gibi konular göz önünde bulundurularak sınıflar en çok 12 ila 14 kişilik olacak şekilde ayarlanmıştır.

Konaklama Seçenekleri : Öğrencilere aile yanı konaklamalar ve özel apartman dairelerinde konaklamalar gibi seçenekler sunulur. Yanında kalınacak aileler hükümetin ve okulun özel denetimi altındadır.

ELA Programları

• Genel İngilizce Programları
• Foundation – hazırlık yılı – kursları
• Akademik yıl kursları

İlgili Yurtdışı Eğitim Konuları