Onlar gitti sıra sizde

Manhattan Institute of Management (MIM)

Manhattan Institute of Management, dünyanın finansal ve ekonomik gücü simgeleyen yapılarının başında gelen Wall Street’in merkezinde bulunur. MIM sizlere yüksek nitelikli profesörler ve eğitmenler tarafından verdiği eğitimler ile New York’un kalbinde eşsiz bir sertifika programı tecrübesi yaşamanızı sağlar. İleri teknoloji ile donatılmış kampüsünde e learning ve workshop sınıflarında kişisel çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Görsel ve dijital açıdan en üst teknolojiye sahip tesislere sahip olan bu yurtdışında sertifika okulunda New York’un kalbinde eşsiz tecrübeler yaşayacaksınız. Amerika’da sertifika programlarına katılan öğrencilerin mutlaka görmek istedikleri bir dünya şehri olan New York’ta sertifika programlarına katılmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Manhattan Yönetim Enstitüsü (Manhattan Institute of Management – MIM) 1984 yılında kurulmuştur. MIM’in yurtdışında sertifika programları ACCES, Department of Labor ve The Trade Act tarafından akredite edilmiştir. Uzun yıllardır 5000’in üzerinde katılımcıya Amerika’da sertifika programları hizmeti sunan bu okulda Wall Street’te eğitim almanın avantajını gerçek zamanlı deneyimlerle yaşayacaksınız.

Manhattan Institute of Management kapsamında verilen sertifika programları şu şekildedir.

– Lisans mezunları için;
* 6 aylık İşletme Yönetimi Diploma – EAE ve Uluslararası MBA Programları (Six Month Diploma in Business Administration-EAE / International MBA)
– Lise mezunları ya da Lisans öğrencileri için;
* 6 aylık İşletme Yönetimi Sertifika / Diploma Programı (Six Month Diploma in Business Administration) sunulur.

Sertifika Programı Ücretleri

6 aylık İşletme Yönetimi Diploma – EAE

Eğitim ücreti Kitap ücretleri Diğer giderler
$ 11000 $ 500 $ 200

6 aylık İşletme Yönetimi Sertifika / Diploma Programı

Eğitim ücreti Kitap ücretleri Diğer giderler
$ 5100 $ 500 $ 200

Uluslararası MBA

Eğitim ücreti Kitap ücretleri Diğer giderler
$ 24000 $ 1500 $ 600

MIM Sertifika Başvurusu için Gerekli Evraklar

manhattan institute of management mim

manhattan institute of management mim

1. Özgeçmiş
2. Diploma ve not dökümü kopyaları
3. Dil seviyenizi belgelemek için TOEFL (550 paper-based), IELTS skoru ya da okuldan alınacak İngilizce belgesi
4. Sigorta poliçesi
5. Pasaport
6. Banka mektubu
7. Sağlık raporu

Program Başlangıç Tarihleri

MIM için 2013 yılında başvurabileceğiniz en yakın tarih 8 Nisan’dır. Oldukça yakın olan bu tarihte Amerika’da sertifika programlarına katılmak için vakit kaybetmeden Yurtdışı Eğitim Noktası ofislerimizden size en yakın olanını seçin ve bilgi alın. Yurtdışında sertifika programları konusunda tecrübeli danışmanlarımız sizleri bilgilendirmek için ofislerimizde sizlerle buluşmayı bekliyor.

İlgili Yurtdışı Eğitim Konuları