EmbassyCES

English UK ve AAEIP üyesi olan ve 30 yılı aşkın süredir profesyonel olarak yurtdışında dil eğitimi ve diğer programlar hizmeti sunan EmbassyCES dil okulları EmbassyCES Study Group’un bir parçasıdır. Bu okulu diğer yurtdışı eğitim kurumlarından ayrı kılan en önemli özellik belki de bu okulda dil eğitimi almış öğrencilerin arkadaşlarına da bu okulu tavsiye etmeleridir. Yapılan anketlere göre öğrencilerin yüzde 90’ından fazlası arkadaşlarına bu okulu tavsiye etmektedir. Akredite edilmiş eğitim garantisi, sosyal olanakları, I study hizmeti, modern sınıfları ve ders materyalleri ile yurtdışı eğitim alanında isim yapmış bir kurumdur.

Yurtdışı Eğitim İçin Neden EMBASSY CES Dil Okullarını Tercih Etmelisiniz?

• Farklı kurs Alternatifleri: İngiltere’de dil eğitimi aldığınız sürede EmbassyCES ile farklı kurslara katılabilirsiniz. Sınavlara hazırlanmak istiyorsanız IELTS, CAMBRIDGE ESOL, TOEFL gibi kurslara katılarak bu sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Standart İngilizce kursları haftada 20 saat, yoğun İngilizce programları haftada 24 saat ve 28 saat olmak üzere iki farklı şekilde verilmektedir. EmbassyCES Amerika dil okulları için Amerika’da staj programı da sunulmaktadır. Bunun dışında Akademik Amaçlı Programlar için Avustralya, Üniversiteye Giriş Diploma Kursları, Premaster (Master Öncesi) Kurslar ve yurtdışında yaz okulu programları sunulmaktadır. Kurslara ek olarak English Plus denilen İngilizce artı dans, golf, sörf kursları ya da İngilizce artı Marin College İşletme dersi gibi birleştirilmiş seçenekler de yurtdışında dil eğitimi için bulunduğunuz süreyi çok yönlü geçirmenize yardımcı olur.

• Akredite Edilmiş Eğitim Kalitesi: Yurtdışı eğitim kurumlarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durum yurtdışında eğitim almak isteyen insanların karar vermek sürecini zenginleştirdiği gibi zorlaştırmaktadır. Hangi yurtdışı eğitim kurumunun daha iyi olduğuna birçok açıdan bakarak karar verilmelidir. Yurtdışında bu işleri kolaylaştırmak ve kaliteli kurumlara eğitim kalitesi vermek amacıyla bazı otorite kurumlar kurulmuştur. Bu kurumlar bazı yurtdışı dil okullarını akredite ederek eğitim kalitelerini güvence altına almışlardır. EmbassyCES eğitim kurumları Amerika’da ACCET (The Accrediting Council for Continuing Education & Training), Avustralya’da NEAS (The National ELT Accreditation Scheme Limited), Yeni Zelanda’da NZQA (The New Zealand Qualifications Authority) ve son olarak da İngiltere’de British Council tarafından akredite edilmiştir.

• Embassy Garantisi: Yurtdışında eğitim alınan süre boyunca derslere düzenli ve tam katılım sağlayan, eğitmenler tarafından ders içi ve dışı verilen bütün ödevleri yapan öğrenciler eğer kademeli olarak yapılan sınavlarda bir üst seviyeye geçemezlerse bu seviyeye yükselene kadar ücretsiz dersler verilir. EmbassyCES bu konuda öğrencilere bu imkanı yerine getirme söz verir.

• I-study İmkanı: Kurs dışı zamanlarda gelişiminizi devam ettirmeniz için okul sizlere özel bir online eğitim paketi hazırlamıştır. Bu pakette derslerinizi tekrar edebilir, kendi dijital portföyünüzü oluşturabilir, bloglar kurabilir, podcast, viki, vodcast oluşturabilir, ödevlerinizi yapabilir, alıştırma testleri çözebilir, tartışma forumlarına katılarak ve chat yaparak pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Kelime oyunları ve çeşitli dil oyunlarıyla dil eğitiminizi kalıcı hale getirebilirsiniz. Bu çok yararlı online öğrenme ve eğitim paketine yurtdışında dil eğitiminizin bittiği süreden sonra da erişebilirsiniz. Okul bu paket için cüzi bir ücret almaktadır.

• Lokasyon Seçenekleri: Bu okulun sadece İngiltere’de değil, dünyanın farklı ülkelerinde merkezleri bulunmaktadır. İngilizce ve dil eğitimi denilince dünyada akla gelen en önemli ülkeler olan Yeni Zelanda, İngiltere, Amerika, Avustralya’da bulunan okullarından dilediğiniz bir tanesinde yurtdışı eğitim alabilirsiniz.

• Konaklama Seçenekleri: Aile yanı konaklama seçenekleri ve modern yurt seçeneklerine sahip olan bu okulda daha önce yapılan araştırmalara göre özenle seçilen aileler yanında konaklayan öğrencilerin yüzde 90’ına yakın kısmı yanlarında kaldıkları ailelerden çok memnun ayrılmışlardır. Şehir merkezinde paylaşımlı odalarda banyolu seçenekleriyle sunulan modern yurt konaklamaları da öğrencilerin çok tercih ettiği seçeneklerdendir. Öğrencilerin yanında kalacakları aileler büyük bir titizlikle ve özenle seçilir ve periyodik aralıklarla denetlenir.

• Konforlu Dil Okulu Merkezleri: Yurtdışında dil eğitimi aldığınız sürede performansınız ve rahatlığınız etkileyen bir çok kriter bulunur. Eğitim aldığınız sınıfların yüksek teknolojiyle donatılmış konforlu merkezler olması şüphesiz ki eğitim kalitenizi yükseltecektir. Akıllı tahta (Smart Board) Teknolojisi, modern ders materyalleri ve geniş sınıfları ve ders çalışma salonları ile son derece modern sınıflarda eğitim alırsınız.

• Ücretsiz Üniversite Danışmanlık Hizmeti: Bu dil okulundan sonra çeşitli üniversitelerde eğitimini devam ettirmek isteyen öğrencilere ücretsiz olarak yurtdışında üniversite danışmanlık hizmeti verilmektedir.

• Sosyal Aktiviteler: Yurtdışında dil eğitimi sürecini daha aktif ve sosyal hale getirmek için okul tarafından çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Öğrenciler bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan da sosyalleşme imkanı bulurlar.

DİL OKULU MERKEZLERİ

İngiltere’nin en önemli merkezlerinde yurtdışında dil eğitimi almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. İşte Embassy CES İngiltere dil okulu merkezleri:
• Londra
• Hastings
• Cambridge
• Oxford
• Brighton

DİL OKULU BÜNYESİNDE SUNULAN PROGRAMLAR

• English for Beginners – Yeni Başlayanlar için İngilizce Programları
• English for Exams – Sınavlara Hazırlık Programları
• English Certificate Programs – İngilizce Sertifikası Programı
• Premaster Programs – Master Öncesi Kurs Programları
• Business English Certificate Programs – İş İngilizcesi Diploma Programları
• Diploma for English Programs – İngilizce Diploması Programı
• Business English Certificate Programs – İş İngilizcesi Sertifika Programı

İlgili Yurtdışı Eğitim Konuları